Vedoucí

Náš tým, neboli družina Modrých racků, je v současné době tvořena 6 vedoucími a 4 instruktory. Naše nesporná výhoda je, že jsme všichni v oddíle vyrostli a proto víme jak na to, aby to děti bavilo a zároveň aby se něco naučily. Je třeba zdůraznit, že všichni z nás se oddílu věnujeme ve svém volném čase a bez nároku na jakýkoliv honorář. Rozhodně to tedy neděláme pro peníze, ale protože nás to baví a naplňuje! 

      

      

Kontakty:

Uvádíme zde telefony pouze na vedoucí, kteří jsou v Karviné a je tedy možné je pravidelně podkávat na oddílovkách a popřípadě vyřešit věci osobně. Také jsme aktivní na facebooku, kde nás můžete kontaktovat pomocí messengeru, přímo na naší stránce. facebook.cz/lesani2611

 

  • Bobr      606 808 409
  • Tabek    732 172 817
  • Adam    723 789 116 
  • Piškot   721 574 537    

 

Instruktoři

          

 

        

 

Věrní kamarádi

V této sekci by samozřejmě mělo být mnohem více jmen, bohužel tato stránka není nafukovací… Proto bychom rádi PODĚKOVALI všem, kteří nám pomáhají, ať už se jedná o  bývalé členy, rodiče a mnoho dalších. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME!

Vybrali jsme tedy ty, kteří mají k lesanům stále hodně blízko a dlouhou dobu byli také aktivními členy vedení, čehož si opravdu vážíme!